Os 13670 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hanušovice | 16.05 | 4 | |||
Hanušovice zastávka | 16.08 | 16.08 | |||
Vysoké Žibřidovice | 16.14 | 16.14 | |||
Chrastice | 16.20 | 16.20 | |||
Staré Město pod Sněžníkem | 16.24 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci