Os 13634 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipová Lázně | 21.08 | 3 | |||
Lipová Lázně jeskyně | 21.12 | 21.12 | |||
Vápenná | 21.22 | 21.22 | 3 | ||
Žulová | 21.28 | 21.29 | 3 | ||
Tomíkovice | 21.32 | 21.32 | |||
Kobylá nad Vidnavkou | 21.35 | 21.35 | |||
Velká Kraš | 21.40 | 21.43 | 3 | ||
Horní Heřmanice | 21.47 | 21.47 | |||
Bernartice u Javorníka | 21.50 | 21.50 | |||
Javorník ve Slezsku | 21.57 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci