Os 13601 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Javorník ve Slezsku | 4.10 | 2 | |||
Bernartice u Javorníka | 4.16 | 4.16 | |||
Horní Heřmanice | 4.19 | 4.19 | |||
Velká Kraš | 4.24 | 4.25 | 2 | ||
Kobylá nad Vidnavkou | 4.29 | 4.29 | |||
Tomíkovice | 4.33 | 4.33 | |||
Žulová | 4.36 | 4.37 | 3 | ||
Vápenná | 4.42 | 4.43 | 3 | ||
Lipová Lázně jeskyně | 4.53 | 4.53 | |||
Lipová Lázně | 4.58 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci