..: Trasa vlaku Os 13421 - JŘ 2015 :..
Os 13421
Řazení vlaku: 714 + 3xBtax780 + BDtax782  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Opava východ   13.42 1
  Opava zastávka  13.45 13.45 
  Malé Hoštice  13.47 13.47 
  Velké Hoštice  13.51 13.51 
  Kravaře ve Slezsku  13.55 13.57 2
  Kravaře-Kouty  14.00 14.01 
  Dolní Benešov-Zábřeh  14.05 14.05 
  Dolní Benešov  14.09 14.10 2
  Kozmice  14.14 14.14 
  Hlučín  14.19  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster