Os 13317 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Budišov nad Budišovkou | 17.33 | 2 | |||
Svatoňovice | 17.42 | 17.43 | 2 | ||
Čermná ve Slezsku | 17.49 | 17.50 | 2 | ||
Vítkov | 17.55 | 18.03 | 2 | ||
Klokočov | 18.11 | 18.11 | |||
Heřmánky | 18.16 | 18.17 | 2 | ||
Jakubčovice nad Odrou | 18.24 | 18.24 | |||
Odry-Loučky | 18.27 | 18.27 | |||
Odry | 18.31 | 18.32 | 2 | ||
Mankovice | 18.38 | 18.39 | |||
Suchdol nad Odrou | 18.46 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci