..: Trasa vlaku Os 13269 - JŘ 2015 :..
Os 13269
Řazení vlaku: 810 + 2xBDtax782 + 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Vsetín   16.01 vlevo/3
  Ústí u Vsetína zastávka  16.05 16.05 
  Janová  16.08 16.08 
  Hovězí  16.12 16.13 
  Huslenky  16.17 16.17 
  Huslenky zastávka  16.21 16.22 
  Halenkov zastávka  16.25 16.25 
  Halenkov  16.28 16.29 3
  Nový Hrozenkov zastávka  16.33 16.34 
  Nový Hrozenkov  16.38 16.39 
  Karolinka zastávka  16.43 16.44 
  Karolinka  16.46 16.47 
  Velké Karlovice zastávka  16.53 16.53 
  Velké Karlovice  16.56  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster