Os 13206 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rožnov pod Radhoštěm | 7.52 | 3 | |||
Zubří | 7.56 | 7.56 | |||
Střítež nad Bečvou | 7.59 | 8.00 | 2 | ||
Zašová | 8.03 | 8.03 | |||
Hrachovec | 8.07 | 8.07 | |||
Krhová | 8.09 | 8.09 | |||
Valašské Meziříčí | 8.13 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci