R 1273 | |
Řazení vlaku: 843 + 3xBtn753 + 843 + BDtax785 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 16.02 | 4a | |||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 16.19 | 16.20 | 3 | ||
Turnov | 16.39 | 16.42 | 2/3 | ||
Malá Skála | 16.50 | 16.51 | 3 | ||
Železný Brod | 16.58 | 17.00 | 3 | ||
Semily | 17.07 | 17.08 | 2 | ||
Dvůr Králové nad Labem | 17.56 | 18.00 | 2 | ||
Jaroměř | 18.14 | 18.19 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 18.34 | 18.38 | 3 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 18.56 | 18.57 | 4 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 19.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci