Os 12301 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bříza obec | 8.43 | ||||
Straškov | 8.46 | 8.47 | 4 | ||
Mnetěš | 8.51 | 8.51 | |||
Ctiněves | 8.57 | 8.57 | |||
Kostomlaty pod Řípem | 9.00 | 9.00 | |||
Horní Beřkovice | 9.05 | 9.05 | |||
Vraňany | 9.10 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci