Os 12206 | |
Řazení vlaku: 809 + 2xBdtn756 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 6.45 | 3 | |||
Kunovice zastávka | 6.49 | 6.49 | |||
Ostrožská Nová Ves | 6.53 | 6.54 | 3 | ||
Uherský Ostroh | 6.58 | 7.00 | 1 | ||
Veselí nad Moravou | 7.05 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci