R 1189 | |
Řazení vlaku: 842 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 15.05 | 4 | |||
Jirkov zastávka | 15.19 | 15.20 | |||
Odb Chomutov město | 15.23 | 15.24 | |||
Chomutov | 15.27 | 15.28 | 2 | ||
Březno u Chomutova | 15.36 | 15.37 | 4 | ||
Žatec | 15.50 | 15.53 | 2 | ||
Žatec západ | 15.55 | 15.57 | 3 | ||
Podbořany | 16.18 | 16.19 | 2 | ||
Kryry | 16.32 | 16.33 | 2 | ||
Blatno u Jesenice | 16.44 | 16.45 | 3 | ||
Žihle | 16.55 | 17.01 | 2 | ||
Plasy | 17.19 | 17.20 | 2 | ||
Kaznějov | 17.27 | 17.28 | 3 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 17.54 | 1v |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci