R 1169 | |
Řazení vlaku: 843 + Bdtn757 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 15.27 | 3 | |||
Děčín hlavní nádraží | 15.43 | 15.45 | 3 | ||
Děčín východ | 15.48 | 15.49 | 3 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 15.58 | 15.59 | 3 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 16.20 | 16.26 | 1/4 | ||
Mimoň | 16.42 | 16.43 | 3 | ||
Jablonné v Podještědí | 16.57 | 17.05 | 2 | ||
Liberec | 17.44 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci