..: Trasa vlaku R 1151 - JŘ 2015 :..
R 1151
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Tanvald   17.46 
  Velké Hamry  17.51 17.59 2
  Plavy  18.01 18.01 
  Jesenný  18.10 18.11 
  Železný Brod  18.19 18.20 3
  Malá Skála  18.27 18.27 3
  Turnov  18.36 18.44 2/2
  Mnichovo Hradiště  18.56 18.58 2
  Bakov nad Jizerou město  19.03 19.04 
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  19.15 19.24 3
  Všetaty  19.50 19.51 1/2
  Neratovice  19.56 20.00 2
  Praha-Čakovice  20.13 20.14 2
  Praha-Vysočany  20.27 20.28 2
  Praha hlavní nádraží  20.34 20.34 5
  Praha-Vršovice  20.41  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster