..: Trasa vlaku R 1149 - JŘ 2015 :..
R 1149
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Tanvald   15.46 
  Velké Hamry  15.51 15.59 2
  Plavy  16.01 16.01 
  Jesenný  16.10 16.11 
  Železný Brod  16.19 16.20 3
  Malá Skála  16.27 16.27 3
  Turnov  16.36 16.44 2/2
  Mnichovo Hradiště  16.56 16.58 2
  Bakov nad Jizerou město  17.03 17.04 
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  17.15 17.24 3
  Všetaty  17.50 17.51 1/2
  Neratovice  17.56 18.00 2
  Praha-Čakovice  18.13 18.14 2
  Praha-Vysočany  18.27 18.28 2
  Praha hlavní nádraží  18.34 18.34 5
  Praha-Vršovice  18.40  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster