..: Trasa vlaku R 1147 Metoděj Vlach - JŘ 2015 :..
R 1147 „Metoděj Vlach“
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn757  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Tanvald   13.46 
  Velké Hamry  13.51 13.52 2
  Plavy  13.54 13.54 
  Jesenný  14.03 14.04 
  Železný Brod  14.12 14.20 3
  Malá Skála  14.27 14.27 3
  Turnov  14.36 14.44 2/2
  Mnichovo Hradiště  14.56 14.58 2
  Bakov nad Jizerou město  15.03 15.04 
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  15.15 15.24 3
  Všetaty  15.50 15.51 1/2
  Neratovice  15.56 16.00 2
  Praha-Čakovice  16.13 16.14 2
  Praha-Vysočany  16.27 16.35 2
  Praha hlavní nádraží  16.41 16.41 5
  Praha-Vršovice  16.48  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster