..: Trasa vlaku R 1146 Metoděj Vlach - JŘ 2015 :..
R 1146 „Metoděj Vlach“
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice   9.16 2
  Praha hlavní nádraží  9.20 9.25 4
  Praha-Vysočany  9.32 9.33 2
  Praha-Čakovice  9.46 9.47 3
  Neratovice  9.59 10.00 3
  Všetaty  10.06 10.07 1/3
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  10.33 10.34 3
  Bakov nad Jizerou  10.43 10.49 3
  Bakov nad Jizerou město  10.51 10.51 
  Mnichovo Hradiště  10.57 10.58 2
  Turnov  11.12 11.19 2/3
  Malá Skála  11.28 11.28 3
  Železný Brod  11.35 11.37 3
  Jesenný  11.44 11.44 
  Plavy  11.54 11.54 
  Velké Hamry  11.57 11.58 2
  Tanvald  12.04  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster