..: Trasa vlaku R 1144 - JŘ 2015 :..
R 1144
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn757 + 854  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice   13.16 1
  Praha hlavní nádraží  13.20 13.25 4
  Praha-Vysočany  13.32 13.33 2
  Praha-Čakovice  13.46 13.47 3
  Neratovice  13.59 14.00 3
  Všetaty  14.06 14.07 1/3
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  14.33 14.34 3
  Bakov nad Jizerou  14.43 14.49 3
  Bakov nad Jizerou město  14.51 14.51 
  Mnichovo Hradiště  14.57 14.58 1
  Turnov  15.12 15.19 1/1
  Malá Skála  15.28 15.28 3
  Železný Brod  15.35 15.37 3
  Jesenný  15.44 15.44 
  Plavy  15.54 15.54 
  Velké Hamry  15.57 15.58 3
  Tanvald  16.04  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster