..: Trasa vlaku R 1143 - JŘ 2015 :..
R 1143
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Tanvald   7.53 
  Velké Hamry  7.58 7.59 2
  Plavy  8.01 8.01 
  Jesenný  8.10 8.11 
  Železný Brod  8.19 8.20 3
  Malá Skála  8.27 8.27 3
  Turnov  8.36 8.44 2/2
  Mnichovo Hradiště  8.56 8.58 2
  Bakov nad Jizerou město  9.03 9.04 
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  9.15 9.24 3
  Všetaty  9.50 9.51 1/2
  Neratovice  9.56 10.00 2
  Praha-Čakovice  10.13 10.14 2
  Praha-Vysočany  10.27 10.28 2
  Praha hlavní nádraží  10.34 10.34 5
  Praha-Vršovice  10.41  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster