..: Trasa vlaku R 1142 - JŘ 2015 :..
R 1142
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn757 + Bdtn756/Bdtn757  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice   15.16 1
  Praha hlavní nádraží  15.20 15.25 4
  Praha-Vysočany  15.32 15.33 2
  Praha-Čakovice  15.46 15.47 3
  Neratovice  15.59 16.00 3
  Všetaty  16.06 16.07 1/3
  Byšice  16.10 16.11 2
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  16.33 16.34 3
  Bakov nad Jizerou  16.43 16.49 3
  Bakov nad Jizerou město  16.51 16.51 
  Mnichovo Hradiště  16.57 16.58 1
  Turnov  17.12 17.19 2/3
  Malá Skála  17.28 17.28 3
  Železný Brod  17.35 17.37 3
  Jesenný  17.44 17.44 
  Plavy  17.54 17.54 
  Velké Hamry  17.57 17.58 3
  Tanvald  18.04  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster