..: Trasa vlaku R 1103 - JŘ 2015 :..
R 1103
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 + Bdtn756  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Rumburk   7.14 3
  Krásná Lípa  7.20 7.21 2
  Rybniště  7.28 7.29 4
  Jedlová  7.39 7.40 3
  Svor  7.49 7.49 5
  Nový Bor  7.55 7.56 2
  Česká Lípa střelnice  8.06 8.07 
  Česká Lípa hlavní nádraží  8.11 8.24 1/1
  Staré Splavy  8.36 8.36 
  Doksy  8.39 8.40 2
  Bezděz  8.50 8.50 2
  Bělá pod Bezdězem  8.58 9.00 3
  Bakov nad Jizerou  9.10 9.11 4
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  9.20 9.22 2
  Nymburk hlavní nádraží  9.47 9.49 2
  Poděbrady  9.56 9.57 1/2
  Kolín  10.10  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster