- přehled tratí |
---|
010 - Kolín – Česká Třebová (regionální doprava) (241 vlaků) |
011 - Praha – Kolín (regionální doprava) (300 vlaků) |
014 - Kolín – Ledečko (23 vlaků) |
015 - Přelouč – Heřmanův Městec (19 vlaků) |
016 - Holice – Chrudim (58 vlaků) |
017 - Česká Třebová – Dzbel (38 vlaků) |
018 - Choceň – Litomyšl (54 vlaků) |
020 - (Praha -) Velký Osek – Hradec Králové (158 vlaků) |
021 - Hradec Králové – Letohrad, Častolovice – Solnice (69 vlaků) |
023 - Doudleby nad Orlicí – Rokytnice v Orlických horách (19 vlaků) |
024 - Ústí nad Orlicí – Mlýnický Dvůr, Dolní Lipka – Hanušovice (64 vlaků) |
025 - Lichkov – Wroclaw (8 vlaků) |
026 - Choceň – Náchod, Opočno pod Orlickými horami – Dobruška (112 vlaků) |
028 - Chlumec nad Cidlinou – Křinec (2 vlaky) |
030 - (Hradec Králové - ) Jaroměř – Liberec (75 vlaků) |
031 - Pardubice – Hradec Králové – Jaroměř (124 vlaků) |
032 - (Hradec Králové - ) Jaroměř – Svoboda nad Úpou (42 vlaků) |
034 - Smržovka – Josefův Důl (48 vlaků) |
035 - Železný Brod – Tanvald (39 vlaků) |
036 - Liberec – Harrachov – Szklarska Poręba Górna (14 vlaků) |
037 - Liberec – Jindřichovice pod Smrkem, Frýdlant v Čechách – Černousy (89 vlaků) |
038 - Raspenava – Bílý Potok pod Smrkem (48 vlaků) |
040 - Chlumec nad Cidlinou – Trutnov (67 vlaků) |
041 - Hradec Králové – Jičín – Turnov (21 vlaků) |
042 - Martinice v Krkonoších – Rokytnice nad Jizerou (21 vlaků) |
044 - Kunčice nad Labem – Vrchlabí (50 vlaků) |
047 - Trutnov – Teplice nad Metují (26 vlaků) |
060 - Poříčany – Nymburk (90 vlaků) |
061 - Nymburk – Jičín (48 vlaků) |
062 - Nymburk – Mladá Boleslav (29 vlaků) |
063 - Bakov nad Jizerou – Dolní Bousov (6 vlaků) |
064 - Mladá Boleslav – Lomnice nad Popelkou (123 vlaků) |
070 - (Praha - ) Praha-Čakovice – Turnov (135 vlaků) |
071 - Praha – Praha-Čakovice (38 vlaků) |
072 - Ústí nad Labem – Lysá nad Labem (70 vlaků) |
073 - Ústí nad Labem – Děčín (14 vlaků) |
074 - Čelákovice – Neratovice (40 vlaků) |
076 - Mělník – Mladá Boleslav (42 vlaků) |
080 - Mladá Boleslav – Jedlová (- Rumburk) (49 vlaků) |
081 - Děčín – Benešov nad Ploučnicí – Rumburk (70 vlaků) |
083 - Děčín – Bad Schandau – Dolní Poustevna – Rumburk (52 vlaků) |
084 - Rumburk – Panský – Mikulášovice, Rumburk – Krásná Lípa – Panský (14 vlaků) |
085 - Rybniště – Varnsdorf (1 vlak) |
086 - Liberec – Česká Lípa – Benešov nad Ploučnicí (- Děčín) (37 vlaků) |
087 - (Lovosice - ) Litomeřice horní nádraží – Česká Lípa (86 vlaků) |
090 - (Praha -) Kralupy nad Vltavou – Ústí nad Labem (- Děčín) (172 vlaků) |
091 - Praha-Hostivař – Kralupy nad Vltavou (205 vlaků) |
092 - Neratovice – Kralupy nad Vltavou (25 vlaků) |
093 - Kralupy nad Vltavou – Kladno (105 vlaků) |
094 - Vraňany – Lužec nad Vltavou (18 vlaků) |
095 - Vraňany – Zlonice (30 vlaků) |
096 - Roudnice nad Labem – Libochovice (47 vlaků) |
097 - Lovosice – Teplice v Čechách (37 vlaků) |
110 - Kralupy nad Vltavou – Louny (54 vlaků) |
111 - Kralupy nad Vltavou – Velvary (35 vlaků) |
114 - (Ústí nad Labem hl.n. - ) Litomeřice horní nádraží – Postoloprty (- Žatec) (36 vlaků) |
120 - Praha – Kladno – Rakovník (107 vlaků) |
121 - Hostivice – Podlešín (4 vlaky) |
122 - Praha – Hostivice – Rudná u Prahy (47 vlaků) |
123 - Most – Žatec západ (26 vlaků) |
124 - Lužná u Rakovníka – Jirkov (34 vlaků) |
126 - Most – Rakovník (42 vlaků) |
130 - Děčín – Kadaň předměstí (170 vlaků) |
131 - Ústí nad Labem – Úpořiny – Most (24 vlaků) |
132 - Děčín – Jeníkov-Oldřichov (60 vlaků) |
134 - (Ústí nad Labem -) Teplice v Čechách – Litvínov (50 vlaků) |
135 - Most – Moldava v Krušných horách (33 vlaků) |
137 - Chomutov – Cranzahl (4 vlaky) |
140 - Chomutov – Karlovy Vary – Cheb (66 vlaků) |
141 - Karlovy Vary – Merklín (15 vlaků) |
142 - Karlovy Vary dolní nádraží – Johanngeorgenstadt (42 vlaků) |
144 - Nová Role – Loket předměstí (43 vlaků) |
146 - Cheb – Luby u Chebu (22 vlaků) |
147 - Cheb – Bad Brambach (10 vlaků) |
148 - Cheb – Hranice v Čechách, Aš – Selb-Plößberg (26 vlaků) |
149 - Karlovy Vary dolní nádraží– Mariánské Lázně, Krásný Jez – Horní Slavkov-Kounice (30 vlaků) |
160 - Plzeň – Žatec (- Most) (51 vlaků) |
161 - Rakovník – Bečov nad Teplou (46 vlaků) |
162 - Rakovník – Kralovice u Rakovníka (17 vlaků) |
170 - (Praha -) Beroun – Plzeň – Klatovy (190 vlaků) |
171 - Praha – Beroun (regionální doprava) (191 vlaků) |
173 - Praha – Rudná u Prahy – Beroun (71 vlaků) |
174 - Beroun – Rakovník (29 vlaků) |
175 - Rokycany – Nezvěstice (64 vlaků) |
176 - Plzeň – Radnice (21 vlaků) |
177 - Plzeň – Bezdružice (14 vlaků) |
178 - (Praha - ) Plzeň – Cheb (9 vlaků) |
179 - Cheb – Schirnding (26 vlaků) |
180 - (Praha - ) Plzeň – Domažlice – Furth im Wald (54 vlaků) |
181 - Nýřany – Heřmanova Huť (24 vlaků) |
182 - Staňkov – Poběžovice (15 vlaků) |
183 - Klatovy – Železná Ruda-Alžbětín (46 vlaků) |
184 - Domažlice – Planá u Mariánských Lázní (50 vlaků) |
185 - Horažďovice předměstí – Domažlice (54 vlaků) |
190 - České Budějovice – Strakonice ( - Plzeň) (125 vlaků) |
191 - Plzeň – Strakonice ( - České Budějovice) (21 vlaků) |
194 - České Budějovice – Černý Kříž (9 vlaků) |
195 - Rybník – Lipno nad Vltavou (19 vlaků) |
196 - České Budějovice – Summerau (23 vlaků) |
197 - Číčenice – Nové Údolí (5 vlaků) |
198 - Strakonice – Volary (8 vlaků) |
200 - (Praha -) Beroun – Protivín (- České Budějovice) (56 vlaků) |
201 - Tábor – Ražice ( - Strakonice) (26 vlaků) |
202 - Tábor – Bechyně (21 vlaků) |
203 - Březnice – Strakonice (30 vlaků) |
204 - Březnice – Rožmitál pod Třemšínem (16 vlaků) |
210 - Praha – Vrané nad Vltavou – Čerčany, Vrané nad Vltavou – Dobříš (95 vlaků) |
212 - Čerčany – Světlá nad Sázavou (58 vlaků) |
220 - Olbramovice – České Budějovice (111 vlaků) |
221 - Praha – Benešov u Prahy (regionální doprava) (165 vlaků) |
222 - Benešov u Prahy – Trhový Štěpánov (37 vlaků) |
223 - Benešov u Prahy – Sedlčany (25 vlaků) |
224 - Tábor – Horní Cerekev ( - Jihlava) (36 vlaků) |
225 - Havlíčkův Brod – Veselí nad Lužnicí (- České Budějovice) (99 vlaků) |
230 - (Praha-) Kolín – Havlíčkův Brod (82 vlaků) |
231 - (Praha - ) Lysá nad Labem – Kolín (209 vlaků) |
232 - Praha – Lysá nad Labem – Milovice (36 vlaků) |
235 - Kutná Hora – Zruč nad Sázavou (56 vlaků) |
236 - Čáslav – Třemošnice (30 vlaků) |
237 - Havlíčkův Brod – Humpolec (26 vlaků) |
238 - Pardubice – Havlíčkův Brod (77 vlaků) |
240 - Brno – Jihlava (80 vlaků) |
241 - Znojmo – Okříšky (- Jihlava) (28 vlaků) |
244 - Brno – Hrušovany nad Jevišovkou – Šanov, Moravské Bránice – Ivančice (120 vlaků) |
246 - Znojmo – Retz (-Wien) (38 vlaků) |
250 - (Praha - ) Havlíčkův Brod – Tišnov (- Brno) (262 vlaků) |
251 - Tišnov – Brno – Hustopeče u Brna, Hrušovany u Brna – Židlochovice (55 vlaků) |
252 - (Brno -) Šakvice – Kúty (50 vlaků) |
255 - Hodonín – Zaječí (47 vlaků) |
260 - Česká Třebová – Křenovice horní n. (183 vlaků) |
261 - Svitavy – Žďárec u Skutče (47 vlaků) |
262 - Skalice nad Svitavou – Velké Opatovice (68 vlaků) |
270 - Česká Třebová – Přerov, Rudoltice v Čechách – Lanškroun (395 vlaků) |
271 - (Olomouc - ) Přerov – Bohumín, Mošnov, Ostrava Airport – Studénka (27 vlaků) |
276 - Suchdol nad Odrou – Budišov nad Budišovkou (22 vlaků) |
277 - Suchdol nad Odrou – Fulnek (24 vlaků) |
278 - Suchdol nad Odrou – Nový Jičín (28 vlaků) |
279 - Studénka – Bílovec (32 vlaků) |
280 - Hranice na Moravě – Střelná (- Púchov), Horní Lideč – Bylnice (75 vlaků) |
281 - Valašské Meziříčí – Rožnov pod Radhoštěm (39 vlaků) |
282 - Vsetín – Velké Karlovice (25 vlaků) |
290 - Olomouc – Šumperk (46 vlaků) |
291 - (Olomouc - ) Zábřeh na Moravě – Kouty nad Desnou, Petrov nad Desnou – Sobotín (88 vlaků) |
292 - (Zábřeh na Moravě - ) Šumperk – Krnov (80 vlaků) |
294 - Hanušovice – Staré Město pod Sněžníkem (31 vlaků) |
295 - Lipová Lázně – Javorník ve Slezsku (27 vlaků) |
297 - Mikulovice – Zlaté Hory (8 vlaků) |
298 - Třemešná ve Slezsku – Osoblaha (11 vlaků) |
300 - Brno – Přerov (- Bohumín) (165 vlaků) |
301 - (Brno - ) Nezamyslice – Olomouc (66 vlaků) |
303 - Kojetín – Valašské Meziříčí (93 vlaků) |
305 - Kroměříž – Zborovice (18 vlaků) |
310 - Olomouc – Opava, Rýmařov – Valšov (93 vlaků) |
313 - Milotice nad Opavou – Vrbno pod Pradědem (20 vlaků) |
315 - Opava – Hradec nad Moravicí (36 vlaků) |
317 - Opava – Hlučín, Kravaře ve Slezsku – Chuchelná (43 vlaků) |
320 - Ostrava – Bohumín – Čadca, Dětmarovice – Petrovice u Karviné (129 vlaků) |
321 - Opava – Ostrava – Havířov – Český Těšín, Ostrava-Svinov – Ostrava-Kunčice (119 vlaků) |
322 - Cieszyn – Český Těšín – Frýdek-Místek (40 vlaků) |
323 - Ostrava – Valašské Meziříčí, Frýdlant nad Ostravicí – Ostravice (102 vlaků) |
325 - Studénka – Veřovice (44 vlaků) |
330 - Přerov – Břeclav (126 vlaků) |
331 - Otrokovice – Vizovice (56 vlaků) |
340 - Brno – Uherské Hradiště (100 vlaků) |
341 - Staré Město u Uherského Hradiště – Vlárský průsmyk, Újezdec u Luhačovic – Luhačovice (136 vlaků) |
342 - Bzenec – Moravský Písek (56 vlaků) |
343 - Hodonín – Vrbovce (49 vlaků) |
904 - Mladějov na Moravě - Nová Ves u Kunčiny - Hřebeč doly (Mladějovská průmyslová dráha) (8 vlaků) |