Os 8820 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čierna nad Tisou | 20.12 | ||||
Čierna nad Tisou zastávka | 20.14 | 20.14 | |||
Biel | 20.16 | 20.16 | |||
Dobrá | 20.19 | 20.19 | |||
Pribeník | 20.22 | 20.22 | 4 | ||
Veľký Horeš | 20.27 | 20.28 | 4 | ||
Somotor | 20.36 | 20.36 | |||
Streda nad Bodrogom | 20.40 | 20.41 | 3 | ||
Borša | 20.44 | 20.45 | |||
Slovenské Nové Mesto | 20.49 | 20.50 | |||
Čerhov | 20.55 | 20.55 | |||
Michaľany | 21.01 | 21.02 | 3 | ||
Kuzmice | 21.08 | 21.09 | 4 | ||
Kalša | 21.14 | 21.15 | |||
Slanec | 21.20 | 21.20 | 4 | ||
Ruskov | 21.26 | 21.27 | 1. | ||
Bohdanovce | 21.30 | 21.31 | |||
Vyšná Myšľa | 21.33 | 21.34 | |||
Nižná Myšľa | 21.37 | 21.38 | 4 | ||
Krásna nad Hornádom | 21.44 | 21.44 | 3 | ||
Košice predmestie | 21.49 | 21.50 | |||
Košice | 21.53 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci