Os 8770 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 13.35 | 2./7 | |||
Ťahanovce | 13.39 | 13.40 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 13.44 | 13.44 | Nástupište | ||
Trebejov | 13.48 | 13.49 | |||
Kysak | 13.51 | 13.53 | 4 | ||
Obišovce | 13.56 | 13.56 | |||
Ličartovce | 13.59 | 14.00 | 1 | ||
Drienovská Nová Ves obec | 14.03 | 14.03 | |||
Drienovská Nová Ves | 14.05 | 14.06 | 3 | ||
Kendice | 14.08 | 14.08 | |||
Haniska pri Prešove | 14.12 | 14.12 | |||
Prešov | 14.16 | 14.18 | Nástupište č. | ||
Prešov mesto | 14.20 | 14.22 | |||
Veľký Šariš | 14.28 | 14.29 | 3 | ||
Šarišské Michaľany | 14.34 | 14.34 | |||
Orkucany | 14.38 | 14.38 | |||
Sabinov | 14.41 | 14.42 | 3 | ||
Pečovská Nová Ves | 14.46 | 14.46 | |||
Červenica | 14.49 | 14.49 | |||
Rožkovany | 14.52 | 14.53 | |||
Lipany | 14.56 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci