Os 8767 | |
Řazení vlaku: 163_b + Bdgtmee + 3xBdtmee + B + 2xBt Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipany | 6.46 | 3 | |||
Rožkovany | 6.48 | 6.49 | |||
Červenica | 6.52 | 6.52 | |||
Pečovská Nová Ves | 6.54 | 6.55 | |||
Sabinov | 6.59 | 7.01 | 2 | ||
Orkucany | 7.04 | 7.05 | |||
Šarišské Michaľany | 7.08 | 7.09 | |||
Veľký Šariš | 7.14 | 7.15 | 3 | ||
Prešov mesto | 7.21 | 7.22 | |||
Prešov | 7.25 | 7.41 | Nástupište č. | ||
Haniska pri Prešove | 7.44 | 7.45 | |||
Kendice | 7.48 | 7.49 | |||
Drienovská Nová Ves | 7.51 | 7.51 | 3 | ||
Drienovská Nová Ves obec | 7.53 | 7.54 | |||
Ličartovce | 7.57 | 8.00 | 1 | ||
Obišovce | 8.03 | 8.04 | |||
Kysak | 8.06 | 8.07 | 8 | ||
Trebejov | 8.09 | 8.10 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 8.14 | 8.15 | 3 | ||
Ťahanovce | 8.19 | 8.20 | |||
Košice | 8.24 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci