Os 5528 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prievidza | 9.41 | 5 | |||
Koš | 9.49 | 9.50 | |||
Nováky | 9.55 | 9.56 | 3 | ||
Zemianske Kostoľany | 10.01 | 10.01 | 3 | ||
Bystričany | 10.06 | 10.06 | 3 | ||
Oslany | 10.10 | 10.10 | 2 | ||
Veľké Uherce | 10.14 | 10.15 | 3 | ||
Partizánske zastávka | 10.18 | 10.19 | |||
Partizánske | 10.21 | 10.22 | |||
Veľké Bielice | 10.25 | 10.25 | 3 | ||
Žabokreky nad Nitrou | 10.30 | 10.30 | 2 | ||
Chynorany | 10.33 | 10.34 | 3 | ||
Bošany | 10.38 | 10.39 | 3 | ||
Krušovce | 10.43 | 10.43 | |||
Topoľčany | 10.48 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci