Os 5003 | |
Řazení vlaku: 861 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Zámky | 7.23 | 3./6 | |||
Bánov | 7.29 | 7.30 | 1 | ||
Šurany | 7.34 | 7.41 | 3 | ||
Ondrochov | 7.46 | 7.46 | |||
Komjatice | 7.51 | 7.52 | 3 | ||
Veľký Kýr | 7.56 | 7.56 | |||
Branč | 8.00 | 8.00 | |||
Ivanka pri Nitre | 8.06 | 8.06 | 2 | ||
Dolné Krškany | 8.10 | 8.11 | |||
Nitra | 8.16 | 8.18 | 2 | ||
Nitra zastávka | 8.21 | 8.21 | |||
Mlynárce | 8.24 | 8.25 | |||
Lužianky | 8.29 | 8.30 | 2 | ||
Čakajovce | 8.33 | 8.33 | |||
Jelšovce | 8.36 | 8.37 | 1 | ||
Výčapy-Opatovce | 8.41 | 8.41 | |||
Koniarovce | 8.44 | 8.45 | 2 | ||
Preseľany nad Nitrou zastávka | 8.47 | 8.48 | |||
Kamanová | 8.50 | 8.51 | |||
Mýtna Nová Ves | 8.53 | 8.54 | |||
Ludanice | 8.57 | 8.58 | 2 | ||
Chrabrany | 9.02 | 9.02 | |||
Topoľčany | 9.07 | 9.20 | 2 | ||
Krušovce | 9.24 | 9.24 | |||
Bošany | 9.28 | 9.29 | 3 | ||
Chynorany | 9.34 | 9.35 | 3 | ||
Žabokreky nad Nitrou | 9.38 | 9.39 | 2 | ||
Veľké Bielice | 9.43 | 9.44 | 3 | ||
Partizánske | 9.46 | 9.47 | |||
Partizánske zastávka | 9.49 | 9.50 | |||
Veľké Uherce | 9.54 | 9.54 | 3 | ||
Oslany | 9.58 | 9.59 | 2 | ||
Bystričany | 10.02 | 10.13 | 3 | ||
Zemianske Kostoľany | 10.17 | 10.18 | 3 | ||
Nováky | 10.23 | 10.24 | 3 | ||
Koš | 10.29 | 10.29 | |||
Prievidza | 10.35 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci