Os 3354 | |
Řazení vlaku: 162_b + 4xBdt + BDsee Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žilina | 17.44 | ||||
Horný Hričov | 17.53 | 17.53 | |||
Dolný Hričov | 17.56 | 17.56 | 2 | ||
Bytča | 18.03 | 18.04 | 4 | ||
Predmier | 18.06 | 18.07 | |||
Plevník-Drienové | 18.12 | 18.13 | |||
Považská Teplá | 18.18 | 18.19 | 2 | ||
Považská Bystrica | 18.23 | 18.24 | 1. | ||
Milochov | 18.29 | 18.30 | |||
Nosice | 18.33 | 18.34 | |||
Púchov | 18.37 | 18.38 | 4 | ||
Púchov závody | 18.40 | 18.41 | |||
Púchov zastávka | 18.43 | 18.43 | |||
Dohňany | 18.47 | 18.47 | |||
Zariečie | 18.52 | 18.52 | |||
Lúky pod Makytou | 18.55 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci