Os 3317 | |
Řazení vlaku: 363_b + Bd + 4xBdt Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Mesto nad Váhom | 15.12 | 2./7 | |||
Trenčianske Bohuslavice | 15.17 | 15.17 | 1./3 | ||
Melčice | 15.21 | 15.22 | |||
Kostolná-Zariečie | 15.27 | 15.27 | |||
Trenčín-Zlatovce | 15.31 | 15.31 | 2 | ||
Trenčín | 15.35 | 15.36 | 2./1 | ||
Trenčín-Opatová | 15.39 | 15.40 | |||
Trenčianska Teplá | 15.43 | 15.44 | 2./4 | ||
Dubnica nad Váhom | 15.49 | 15.50 | 1 | ||
Ilava | 15.55 | 15.56 | 3 | ||
Košeca | 15.59 | 15.59 | |||
Ladce | 16.03 | 16.03 | 2./3 | ||
Beluša | 16.07 | 16.08 | 3 | ||
Dolné Kočkovce | 16.11 | 16.12 | |||
Púchov | 16.15 | 16.22 | 3 | ||
Nosice | 16.25 | 16.25 | |||
Milochov | 16.29 | 16.29 | |||
Považská Bystrica | 16.35 | 16.36 | 3 | ||
Považská Teplá | 16.40 | 16.41 | 3 | ||
Plevník-Drienové | 16.46 | 16.47 | |||
Predmier | 16.52 | 16.52 | |||
Bytča | 16.55 | 16.56 | 3 | ||
Dolný Hričov | 17.02 | 17.03 | 3 | ||
Horný Hričov | 17.05 | 17.06 | |||
Žilina | 17.16 | 2. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci