Os 3272 | |
Řazení vlaku: 671 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Púchov | 18.20 | 7 | |||
Púchov závody | 18.22 | 18.23 | |||
Púchov zastávka | 18.25 | 18.25 | |||
Dohňany | 18.29 | 18.29 | |||
Zariečie | 18.33 | 18.34 | |||
Lúky pod Makytou | 18.36 | 18.37 | 5 | ||
Lysá pod Makytou | 18.39 | 18.40 | |||
Strelenka | 18.44 | 18.44 | |||
Střelná | 18.48 | 18.48 | |||
Horní Lideč | 18.53 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster