Os 3271 | |
Řazení vlaku: 671 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Lideč | 17.21 | 4 | |||
Střelná | 17.25 | 17.25 | |||
Strelenka | 17.29 | 17.29 | |||
Lysá pod Makytou | 17.33 | 17.34 | |||
Lúky pod Makytou | 17.36 | 17.37 | 4 | ||
Zariečie | 17.39 | 17.40 | |||
Dohňany | 17.44 | 17.44 | |||
Púchov zastávka | 17.48 | 17.48 | |||
Púchov závody | 17.50 | 17.51 | |||
Púchov | 17.54 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci