Vlak Os 20828 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 17.02 | ||||
Karlovy Vary | 17.07 | 17.08 | 3a/3 | ||
Karlovy Vary-Dvory | 17.13 | 17.13 | |||
Chodov | 17.19 | 17.19 | 4 | ||
Nové Sedlo u Lokte | 17.22 | 17.23 | 1 | ||
Královské Poříčí | 17.28 | 17.28 | |||
Sokolov | 17.31 | 17.32 | 2 | ||
Svatava | 17.34 | 17.34 | |||
Svatava zastávka | 17.37 | 17.37 | |||
Luh nad Svatavou | 17.41 | 17.41 | |||
Hřebeny | 17.43 | 17.43 | |||
Oloví | 17.49 | 17.51 | |||
Rotava | 17.58 | 18.00 | |||
Kraslice předměstí | 18.04 | 18.04 | |||
Kraslice | 18.09 | 18.11 | |||
Kraslice-Pod vlekem | 18.12 | 18.12 | |||
Klingenthal | 18.16 | 18.17 | |||
Zwota | 18.20 | 18.20 | |||
Zwota-Zechenbach | 18.23 | 18.23 | |||
Zwotental | 18.29 | 18.32 | 1 | ||
Schöneck (Vogtl) Ferienpark | 18.37 | 18.37 | |||
Schöneck (Vogtl) | 18.38 | 18.38 | |||
Muldenberg Floßplatz | 18.44 | 18.44 | |||
Muldenberg | 18.46 | 18.46 | 1 | ||
Grünbach (Vogtl) | 18.50 | 18.50 | |||
Auerbach (Vogtl) Hp | 19.06 | 19.06 | |||
Auerbach (Vogtl) ob Bf | 19.08 | 19.08 | |||
Falkenstein (Vogtl) | 18.57 | 19.09 | 1 | ||
Ellefeld | 19.11 | 19.11 | |||
Auerbach (Vogtl) unt Bf | 19.14 | 19.14 | |||
Rodewisch | 19.17 | 19.17 | |||
Treuen | 19.18 | 19.18 | |||
Lengenfeld (Vogtl) | 19.22 | 19.23 | 2 | ||
Herlasgrün | 19.26 | 19.27 | 4 | ||
Irfersgrün | 19.28 | 19.28 | |||
Voigtsgrün | 19.31 | 19.31 | |||
Ruppertsgrün | 19.30 | 19.31 | 2 | ||
Ebersbrunn | 19.33 | 19.33 | |||
Jocketa | 19.33 | 19.33 | 2 | ||
Stenn | 19.37 | 19.37 | |||
Jößnitz | 19.36 | 19.37 | 2 | ||
Plauen (Vogtl) ob Bf | 19.41 | 19.45 | 6 | ||
Zwickau (Sachs) Hbf | 19.45 | 19.46 | 6 | ||
Zwickau Stadthalle | 19.50 | 19.50 | |||
Syrau | 19.50 | 19.50 | 2 | ||
Zwickau Zentrum | 19.54 | ||||
Mehltheuer | 19.54 | 19.54 | 2 | ||
Schönberg (Vogtl) | 19.59 | 19.59 | 2 | ||
Reuth (b Plauen/Vogtl) | 20.05 | 20.05 | 2 | ||
Grobau | 20.09 | 20.09 | 2 | ||
Gutenfürst | 20.12 | 20.12 | 2 | ||
Feilitzsch | 20.17 | 20.17 | 1 | ||
Hof Hbf | 20.25 | 1b |
Karlovy Vary dolní nádraží-Sokolov jede v ;
( ) dopravce GW Train Regio a.s.; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci