Vlak Os 15462 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 9.32 | 2 | |||
Všestary | 9.40 | 9.46 | 2 | ||
Dlouhé Dvory | 9.51 | 9.51 | |||
Dohalice | 9.56 | 9.56 | |||
Sadová | 10.00 | 10.00 | |||
Hněvčeves | 10.04 | 10.07 | smiřické | ||
Sendražice | 10.22 | 10.22 | |||
Smiřice | 10.28 | 10.30 | 1 | ||
Jaroměř | 10.39 | 10.43 | 3 | ||
Jaroměř zastávka | 10.46 | 10.47 | |||
Kuks | 10.55 | 10.57 | |||
Žireč | 11.01 | 11.02 | |||
Dvůr Králové nad Labem | 11.08 | 11.17 | 2 | ||
Bílá Třemešná | 11.26 | 3 |
jede v od 5.VII. do 6.IX. a 3.V., 7.VI., 4.X.;
( ) dopravce MBM rail s. r. o.; platí zvláštní tarif; prodej jízdenek ve vlaku; www.mbmr.cz; informace na www.srmd.cz; historický vlak
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci