LE 1355 „LEO Express“ | |
Řazení vlaku: 480 + 480 + 480 + 480 + 480 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 10.06 | 1B/1 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 12.19 | 12.21 | |||
Přerov | 12.35 | 12.39 | 2 | ||
Studénka | 13.12 | 13.13 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 13.22 | 13.24 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 13.31 | 13.33 | |||
Bohumín | 13.39 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci