Vlak Sp 1576 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mělník | 15.49 | 1 | |||
Všetaty | 15.59 | 16.00 | 2/2 | ||
Stará Boleslav | 16.11 | 16.12 | 2 | ||
Lysá nad Labem | 16.22 | 16.33 | 2 | ||
Čelákovice | 16.42 | 16.45 | 3 | ||
Mochov | 16.52 |
jede 12.IV., 1.V., 1.VI., 5.VII., 27.IX., 6.XII.;
( ) dopravce KŽC Doprava, s.r.o.; prodej jízdenek zajištěn ve vlaku dle tarifu dopravce; podrobnosti o tarifu na www.kzc.cz; historický motorový vlak; ; ; ( ) POLABSKÝ MOTORÁČEK
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci