Os 7102 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 8.32 | 2/2 | |||
Mariánské Lázně město | 8.36 | 8.36 | |||
Vlkovice | 8.42 | 8.42 | |||
Milhostov u Mariánských Lázní | 8.46 | 8.46 | |||
Ovesné Kladruby | 8.50 | 8.51 | 2 | ||
Mrázov | 8.56 | 8.56 | |||
Teplá | 9.00 | 9.01 | 3 | ||
Hoštěc | 9.04 | 9.04 | |||
Poutnov | 9.09 | 9.10 | 2 | ||
Louka u Mariánských Lázní | 9.14 | 9.14 | |||
Bečov nad Teplou | 9.22 | 9.23 | 3 | ||
Vodná | 9.27 | 9.27 | |||
Krásný Jez | 9.30 | 9.31 | 2 | ||
Krásný Jez zastávka | 9.33 | 9.33 | |||
Teplička u Karlových Varů | 9.37 | 9.37 | |||
Kfely | 9.39 | 9.39 | |||
Cihelny | 9.43 | 9.43 | |||
Karlovy Vary-Březová | 9.48 | 9.48 | 2 | ||
Doubí u Karlových Varů | 9.50 | 9.50 | |||
Karlovy Vary dolní nádraží | 9.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci