Os 5296 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 18.06 | ||||
Karlovy Vary | 18.11 | 18.13 | 3/3 | ||
Stará Role | 18.17 | 18.18 | 3 | ||
Nová Role | 18.26 | 18.27 | 3 | ||
Nová Role zastávka | 18.31 | 18.31 | |||
Nejdek-Suchá | 18.35 | 18.35 | |||
Nejdek | 18.38 | 18.39 | 1 | ||
Nejdek zastávka | 18.42 | 18.42 | |||
Vysoká Pec | 18.45 | 18.45 | |||
Nové Hamry | 18.50 | 18.51 | 2 | ||
Nejdek-Tisová | 18.54 | 18.54 | |||
Nejdek-Sejfy | 18.58 | 18.58 | |||
Nejdek-Oldřichov | 19.01 | 19.01 | |||
Pernink | 19.06 | 19.07 | 2 | ||
Horní Blatná | 19.11 | 19.12 | 2 | ||
Potůčky zastávka | 19.18 | 19.18 | |||
Potůčky | 19.22 | 19.24 | 2 | ||
Johanngeorgenstadt | 19.26 | 19.29 | |||
Erlabrunn (Erzgeb) | 19.34 | 19.34 | |||
Breitenbrunn (Erzg) | 19.38 | 19.38 | |||
Antonsthal | 19.43 | 19.43 | |||
Erla | 19.47 | 19.48 | |||
Schwarzenberg Hp | 19.50 | 19.50 | |||
Schwarzenberg (Erzg) | 19.53 | 19.55 | |||
Schwarzenberg-Neuwelt | 19.57 | 19.58 | |||
Lauter (Sachs) | 20.00 | 20.01 | |||
Aue (Sachs) | 20.08 | 20.09 | |||
Schlema unt Bf | 20.12 | 20.13 | |||
Hartenstein | 20.17 | 20.18 | |||
Fährbrücke | 20.21 | 20.22 | |||
Wiesenburg (Sachs) | 20.26 | 20.26 | |||
Silberstrasse | 20.28 | 20.29 | |||
Wilkau-Hasslau | 20.32 | 20.33 | |||
Cainsdorf | 20.35 | 20.35 | |||
Zwickau-Schedewitz | 20.37 | 20.38 | |||
Zwickau (Sachs) Hbf | 20.41 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci