Os 9965 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Řevnice | 19.24 | 1/3 | |||
Dobřichovice | 19.28 | 19.28 | 1/3 | ||
Všenory | 19.30 | 19.31 | |||
Černošice-Mokropsy | 19.33 | 19.34 | |||
Černošice | 19.36 | 19.37 | |||
Praha-Radotín | 19.41 | 19.42 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 19.45 | 19.45 | |||
Praha-Smíchov | 19.51 | 19.52 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 19.59 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci