Os 9877 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kladno-Ostrovec | 19.21 | 2 | |||
Kladno město | 19.23 | 19.23 | |||
Kladno | 19.27 | 19.29 | 3 | ||
Unhošť | 19.34 | 19.39 | 2 | ||
Pavlov | 19.43 | 19.43 | |||
Jeneč | 19.47 | 19.47 | 2 | ||
Hostivice | 19.51 | 19.52 | 5 | ||
Praha-Ruzyně | 19.57 | 19.57 | 3 | ||
Praha-Veleslavín | 20.02 | 20.02 | 1 | ||
Praha-Dejvice | 20.08 | 20.08 | 2 | ||
Praha-Bubny | 20.17 | 20.17 | 3 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 20.22 | IV./6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci