Os 9871 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kladno-Ostrovec | 16.21 | 2 | |||
Kladno město | 16.23 | 16.23 | |||
Kladno | 16.27 | 16.29 | 3 | ||
Unhošť | 16.34 | 16.39 | 2 | ||
Pavlov | 16.43 | 16.43 | |||
Jeneč | 16.47 | 16.47 | 2 | ||
Hostivice | 16.51 | 16.52 | 5 | ||
Praha-Ruzyně | 16.57 | 16.57 | 3 | ||
Praha-Veleslavín | 17.02 | 17.02 | 1 | ||
Praha-Dejvice | 17.08 | 17.08 | 2 | ||
Praha-Bubny | 17.17 | 17.17 | 3 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 17.27 | IV./6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci