R 961 „Kačina“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + Aee145/Aee152/A151 + BDs450 + Bee273 + Bee273/B249 + 2xBee272/B249 + 2xB256 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 16.47 | 3 | |||
Praha hlavní nádraží | 16.54 | 17.00 | 4 | ||
Praha-Libeň | 17.06 | 17.07 | 3 | ||
Kolín | 17.44 | 17.47 | 4 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 17.56 | 17.58 | 2/1 | ||
Čáslav | 18.06 | 18.08 | 3 | ||
Golčův Jeníkov město | 18.19 | 18.20 | |||
Světlá nad Sázavou | 18.43 | 18.45 | 6 | ||
Havlíčkův Brod | 19.00 | 19.03 | 3 | ||
Jihlava | 19.24 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci