Os 9341 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 16.45 | II./2 | |||
Praha-Libeň | 16.50 | 16.51 | 3 | ||
Praha-Kyje | 16.54 | 16.54 | |||
Praha-Dolní Počernice | 16.56 | 16.56 | |||
Praha-Běchovice | 16.59 | 17.00 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 17.05 | 17.05 | |||
Úvaly | 17.10 | 17.10 | 1/2 | ||
Tuklaty | 17.15 | 17.15 | |||
Rostoklaty | 17.18 | 17.18 | |||
Český Brod | 17.22 | 17.23 | 2 | ||
Klučov | 17.26 | 17.26 | |||
Poříčany | 17.29 | 17.33 | 1 | ||
Tatce | 17.36 | 17.36 | |||
Pečky | 17.40 | 17.41 | 2 | ||
Cerhenice | 17.44 | 17.44 | |||
Velim | 17.47 | 17.51 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 17.53 | 17.53 | |||
Kolín zastávka | 17.57 | 17.57 | |||
Kolín | 18.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci