Os 9338 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 16.11 | 1A/1 | |||
Kolín zastávka | 16.13 | 16.14 | |||
Nová Ves u Kolína | 16.17 | 16.17 | |||
Velim | 16.20 | 16.20 | 1/1 | ||
Cerhenice | 16.23 | 16.23 | |||
Pečky | 16.27 | 16.28 | 1/2 | ||
Tatce | 16.30 | 16.30 | |||
Poříčany | 16.34 | 16.35 | 2 | ||
Klučov | 16.37 | 16.37 | |||
Český Brod | 16.41 | 16.42 | 3 | ||
Rostoklaty | 16.46 | 16.46 | |||
Tuklaty | 16.49 | 16.49 | |||
Úvaly | 16.53 | 16.54 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 16.58 | 16.58 | |||
Praha-Běchovice | 17.04 | 17.04 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 17.07 | 17.07 | |||
Praha-Kyje | 17.09 | 17.09 | |||
Praha-Libeň | 17.13 | 17.14 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 17.20 | II./3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci