Os 9332 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 14.39 | 3 | |||
Kolín zastávka | 14.41 | 14.42 | |||
Nová Ves u Kolína | 14.45 | 14.45 | |||
Velim | 14.48 | 14.48 | 1/1 | ||
Cerhenice | 14.51 | 14.51 | |||
Pečky | 14.55 | 14.56 | 1/1 | ||
Tatce | 14.58 | 14.58 | |||
Poříčany | 15.02 | 15.03 | 2 | ||
Klučov | 15.05 | 15.05 | |||
Český Brod | 15.09 | 15.12 | 3 | ||
Rostoklaty | 15.16 | 15.16 | |||
Tuklaty | 15.19 | 15.19 | |||
Úvaly | 15.23 | 15.24 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 15.28 | 15.28 | |||
Praha-Běchovice | 15.34 | 15.34 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 15.37 | 15.37 | |||
Praha-Kyje | 15.39 | 15.39 | |||
Praha-Libeň | 15.43 | 15.44 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 15.50 | II./3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci