Os 9325 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 12.15 | II./2 | |||
Praha-Libeň | 12.20 | 12.21 | 3 | ||
Praha-Kyje | 12.24 | 12.24 | |||
Praha-Dolní Počernice | 12.26 | 12.26 | |||
Praha-Běchovice | 12.29 | 12.30 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 12.35 | 12.35 | |||
Úvaly | 12.40 | 12.40 | 1/2 | ||
Tuklaty | 12.45 | 12.45 | |||
Rostoklaty | 12.48 | 12.48 | |||
Český Brod | 12.52 | 12.55 | 2 | ||
Klučov | 12.58 | 12.58 | |||
Poříčany | 13.01 | 13.02 | 1 | ||
Tatce | 13.05 | 13.05 | |||
Pečky | 13.09 | 13.13 | 2 | ||
Cerhenice | 13.16 | 13.16 | |||
Velim | 13.19 | 13.20 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 13.22 | 13.22 | |||
Kolín zastávka | 13.26 | 13.26 | |||
Kolín | 13.29 | 1A/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci