Vlak Os 9267 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ledeč nad Sázavou | 15.01 | 2 | |||
Horní Ledeč | 15.03 | 15.03 | |||
Vilémovice | 15.08 | 15.08 | |||
Stvořidla | 15.11 | 15.11 | |||
Smrčná | 15.16 | 15.16 | |||
Mrzkovice | 15.20 | 15.20 | |||
Dolní Březinka | 15.22 | 15.22 | |||
Světlá nad Sázavou město | 15.26 | 15.26 | |||
Světlá nad Sázavou | 15.29 | 15.31 | 3 | ||
Pohleď | 15.35 | 15.35 | |||
Okrouhlice | 15.39 | 15.39 | 3 | ||
Havlíčkův Brod-Perknov | 15.44 | 15.44 | |||
Havlíčkův Brod | 15.50 | 3 |
jede v , nejede 22. – 29.XII., 20.IV., 1., 8.V., 5.VII., 26.X., 16.XI.;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci