..: Trasa vlaku Os 9248 - JŘ 2014 :..
Vlak Os 9248 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Sázava   19.12 2
  Sázava zastávka  19.14 19.14 
  Plužiny  19.17 19.17 
  Stříbrná Skalice  19.21 19.21 
  Samechov  19.25 19.29 2
  Vlkovec  19.32 19.32 
  Chocerady  19.34 19.34 
  Hvězdonice  19.39 19.39 2
  Zlenice  19.44 19.44 
  Lštění  19.47 19.47 
  Čerčany  19.51  1

jede v a 23., 31.XII., 30.IV., 7.V., 27.X.;
v od 18.IV. do 26.IX. a 30.IV., 7.V.


Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster