..: Trasa vlaku Os 9245 - JŘ 2014 :..
Vlak Os 9245 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   16.08 1
  Lštění  16.11 16.11 
  Zlenice  16.14 16.14 
  Hvězdonice  16.18 16.19 2
  Chocerady  16.22 16.22 
  Vlkovec  16.24 16.24 
  Samechov  16.28 16.29 3
  Stříbrná Skalice  16.32 16.32 
  Plužiny  16.35 16.35 
  Sázava zastávka  16.39 16.39 
  Sázava  16.42  2

jede v ;


Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster