..: Trasa vlaku Os 9237 - JŘ 2014 :..
Vlak Os 9237 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   21.08 1
  Lštění  21.10 21.10 
  Zlenice  21.13 21.13 
  Hvězdonice  21.17 21.18 2
  Chocerady  21.21 21.21 
  Vlkovec  21.23 21.23 
  Samechov  21.26 21.26 
  Stříbrná Skalice  21.28 21.28 
  Plužiny  21.32 21.32 
  Sázava zastávka  21.35 21.35 
  Sázava  21.38 21.39 2
  Samopše  21.43 21.43 
  Ledečko  21.47 21.48 2
  Rataje nad Sázavou zastávka  21.50 21.50 
  Rataje nad Sázavou-Ivaň  21.52 21.52 
  Malovidy  21.55 21.55 
  Český Šternberk  21.58 21.58 
  Český Šternberk zastávka  22.00 22.00 
  Soběšín  22.05 22.05 
  Vranice  22.09 22.09 
  Kácov  22.14 22.15 2
  Kácov zastávka  22.18 22.18 
  Střechov nad Sázavou  22.22 22.22 
  Čížov  22.25 22.25 
  Chabeřice  22.27 22.27 
  Zruč nad Sázavou zastávka  22.31 22.31 
  Zruč nad Sázavou  22.35  4

jede v , nejede 24., 25.XII., 20.IV., 5.VII., 16.XI.

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster