..: Trasa vlaku Os 9234 - JŘ 2014 :..
Vlak Os 9234 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Zruč nad Sázavou   4.31 4
  Zruč nad Sázavou zastávka  4.34 4.34 
  Chabeřice  4.40 4.40 
  Čížov  4.42 4.42 
  Střechov nad Sázavou  4.46 4.46 
  Kácov zastávka  4.51 4.51 
  Kácov  4.55 5.07 3
  Vranice  5.12 5.12 
  Soběšín  5.16 5.16 
  Český Šternberk zastávka  5.20 5.20 
  Český Šternberk  5.22 5.22 
  Malovidy  5.25 5.25 
  Rataje nad Sázavou-Ivaň  5.29 5.29 
  Rataje nad Sázavou zastávka  5.31 5.31 
  Ledečko  5.35 5.36 2
  Samopše  5.39 5.39 
  Sázava  5.45 5.47 2
  Sázava zastávka  5.49 5.49 
  Plužiny  5.52 5.52 
  Stříbrná Skalice  5.56 5.56 
  Samechov  5.59 6.00 3
  Vlkovec  6.03 6.03 
  Chocerady  6.04 6.04 
  Hvězdonice  6.08 6.09 2
  Zlenice  6.13 6.13 
  Lštění  6.16 6.16 
  Čerčany  6.20  1

jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X.

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster