..: Trasa vlaku Os 9211 - JŘ 2014 :..
Vlak Os 9211 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   13.08 1
  Lštění  13.11 13.11 
  Zlenice  13.14 13.14 
  Hvězdonice  13.18 13.19 2
  Chocerady  13.22 13.22 
  Vlkovec  13.24 13.24 
  Samechov  13.28 13.29 2
  Stříbrná Skalice  13.32 13.32 
  Plužiny  13.35 13.35 
  Sázava zastávka  13.39 13.39 
  Sázava  13.42 13.51 2
  Samopše  13.56 13.56 
  Ledečko  14.00 14.01 2
  Rataje nad Sázavou zastávka  14.03 14.03 
  Rataje nad Sázavou-Ivaň  14.05 14.05 
  Malovidy  14.09 14.09 
  Český Šternberk  14.12 14.12 
  Český Šternberk zastávka  14.14 14.14 
  Soběšín  14.19 14.19 
  Vranice  14.23 14.23 
  Kácov  14.29 14.32 3
  Kácov zastávka  14.35 14.35 
  Střechov nad Sázavou  14.40 14.40 
  Čížov  14.44 14.44 
  Chabeřice  14.46 14.46 
  Zruč nad Sázavou zastávka  14.51 14.51 
  Zruč nad Sázavou  14.55 15.44 4
  Horka nad Sázavou  15.48 15.48 
  Laziště  15.52 15.52 
  Vlastějovice  15.54 15.54 
  Budčice  15.56 15.56 
  Chřenovice  16.00 16.00 
  Chřenovice-Podhradí  16.06 16.06 
  Ledeč nad Sázavou  16.12 16.23 3
  Horní Ledeč  16.25 16.25 
  Vilémovice  16.30 16.30 
  Stvořidla  16.33 16.33 
  Smrčná  16.38 16.38 
  Mrzkovice  16.42 16.42 
  Dolní Březinka  16.44 16.44 
  Světlá nad Sázavou město  16.48 16.48 
  Světlá nad Sázavou  16.51 16.53 3
  Pohleď  16.58 16.58 
  Okrouhlice  17.02 17.02 3
  Havlíčkův Brod-Perknov  17.07 17.07 
  Havlíčkův Brod  17.13  3

Světlá nad Sázavou-Havlíčkův Brod jede v ;
Čerčany – Světlá nad Sázavou 18.IV. – 28.IX.;Světlá nad Sázavou – Havlíčkův Brod v od 18.IV. do 26.IX.


Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster